2024 - Architektura, projekt, servis-inženýring...
Dolnická 2513/13, Cheb

Domy na klíč, stavební program, od hypotéky po kolaudaci

Domy na klíč

Domy na klíč jsou v současné době nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem získání nemovitostí dle představ zákazníka. Zajištění kompletních služeb od „A až do Z“ je naším standardem. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše přání, a rádi se mu přizpůsobíme. Hlavními body kompletní realizace „domy na klíč“ je v první řadě vytvoření projektové dokumentace (kde typový projekt můžete získat zdarma).


Další důležitou součástí realizace „domy na klíč“ jsou práce v terénu, např. výkopové práce a terénní úprava okolní stavby, vybetonování nosných zdí a základní desky (popř. základů), stavba komínů a krovů, včetně položení střešní krytiny a překladů. Exteriérového schodiště. Při řešení interiéru v případě patrového domu je rozmanitá. Schody navrhujeme jak dřevěné, kovové nebo lité z betonu, obložené různými materiály, jako je marmoleum, dlažba či tradiční koberec. Podobně je tomu i u různých návrhů zábradlí, které může být rovněž dřevěné nebo kovové (ručně tepané). Důležitá je i členitost domu, pomocí sádrokartonu a příček.


Montáž vrat, vchodových dveří, oken, spolu s jejich doplňky (parapety, sítě, rolety či žaluzie), veškeré rozvody vody a topení, klimatizace. Výmalba zdí dle představ zákazníka, položení podlah, a kompletní vybavení interiéru až po doplnění obkladů v kontrastních barvách Vaší koupelny.

Toto všechno pro Vás můžeme zajistit díky projektudomy na klíč„.