Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy jsou už podle názvu velice lákavý způsob, jak postavit dům, který se obrovskou měrou a bez našeho přičinění postará o velkou úsporu energie. Měrná spotřeba energie u nízkoenergetických domů je maximálně 50kW\m2\rok. Majitelé kteří se rozhodnou pro nízkoenergetické domy můžou v budoucnu sledovat rostoucí ceny energií a nic to s nimi neudělá - jsou spokojeni. Lze použít jak projekt typový, tak projekt individuální, kde se snažíme zákazníkovi maximálně vyjít vstříc s tím, že mu navrhneme jeho dům snů v plném komfortu. Nikdo z nás nestaví nízkoenergetické domy každý den a proto je potřeba si svůj záměr dobře promyslet a oslovit odborníky za které se my, díky svým zkušenostem a dobře vykonané práci považujeme.

Pasivní domy

Pasivní domy jsou v podstatě energeticky úsporným zázrakem, a to díky minimální spotřebě energie na topení. Důvodem je vylepšení technologie pasivního domu a velmi vysoká tepelná izolace. Díky vysoké tepelné izolaci a nízké tepelné ztrátě udrží pasivní domy kromě osvěžující teploty v horkých letních dnech i příjemné teplo v mrazivém počasí. Tepelné zisky z elektrických spotřebičů, slunce a konečně i z lidského faktoru majiteli takového domu zajistí vytopení celého domu po skoro celý rok.

Pasivní domy v konkurenci běžné novostavby lze postavit za téměř stejnou cenu, s tím rozdílem, že můžeme uspořit v budoucnosti téměř 90% nákladů na energie. Pozadu by neměl zůstat ani navrhovaný design s komfortním bydlením. Pasivní domy se však nevyznačují pouze těmito přednostmi, dalším důvodem proč volit takový dům, je zbavit se zdravotních problémů a navození pocitu stále čerstvého vzduchu, bez jakéhokoliv větrání a průvanu.

Domy na klíč

Domy na klíč jsou v současné době nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem získání nemovitostí dle představ zákazníka. Zajištění kompletních služeb od "A až do Z" je naším standardem. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše přání, a rádi se mu přizpůsobíme. Hlavními body kompletní realizace ""domy na klíč"" je v první řadě vytvoření projektové dokumentace (kde typový projekt můžete získat zdarma).

Další důležitou součástí realizace ""domy na klíč""jsou práce v terénu, např. výkopové práce a terénní úprava okolní stavby, vybetonování nosných zdí a základní desky (popř. základů), stavba komínů a krovů, včetně položení střešní krytiny a překladů. Exteriérového schodiště. Při řešení interiéru v případě patrového domu je rozmanitá. Schody navrhujeme jak dřevěné, kovové nebo lité z betonu, obložené různými materiály, jako je marmoleum, dlažba či tradiční koberec. Podobně je tomu i u různých návrhů zábradlí, které může být rovněž dřevěné nebo kovové (ručně tepané). Důležitá je i členitost domu, pomocí sádrokartonu a příček.

Montáž vrat, vchodových dveří, oken, spolu s jejich doplňky (parapety, sítě, rolety či žaluzie), veškeré rozvody vody a topení, klimatizace. Výmalba zdí dle představ zákazníka, položení podlah, a kompletní vybavení interiéru až po doplnění obkladů v kontrastních barvách Vaší koupelny. Toto všechno pro Vás můžeme zajistit díky projektu ""domy na klíč"".